Virtuální prohlídky

Originální prezentace vaší nemovitosti

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY nemovitostí jsou benjamínkem mezi našimi službami. Svět se neustále vyvíjí, mění a realitní trh s ním. Stále více věcí se přesouvá do online prostoru. I my chceme prezentovat Vaše nemovitosti tím nejefektivnějším způsobem. Přesvědčte se sami o výhodách, které virtuální prohlídky přináší ať už se jedná o prezentaci jakékoli nemovitosti určené k prodeji či k pronájmu.

Vše podstatné najdete níže. A pro ještě lepší představu jsme pro Vás připravili ukázku ve formě virtuální prohlídky našich prostor. Stačí kliknout na video vedle.

  • Virtuální prohlídky točíme špičkovou profesionální technikou – 3D kamerou Matterport Pro2. Díky ní nabere prezentace Vašeho prostoru zcela nový rozměr a každý potenciální zájemce si jí bude moci projít tak, jako by v ní právě byl.
  • Prodejte či pronajměte svou nemovitost rychleji a za víc. Díky virtuální prohlídce získáte pro svou nabídku vyšší prestiž a odlišíte se od konkurence, budete zkrátka nepřehlédnutelní. Nebudete ztrácet čas s tzv. realitními turisty a měli byste jednat už jen s vážnými zájemci.
  • Virtuální procházka Vaší nemovitostí není to jediné, co tato špičková technologie umí. Další z možností je mimo jiné i měření zdí, stěn, nábytku z pohodlí domova nebo pohled na Vaši nemovitost formou tzv. 3D Dollhouse.
  • I detail může rozhodnout. Přiblížit si nebo zvětšit cokoli v nemovitosti tak, aby vše zůstalo v dobré kvalitě, už nebude problém.
  • „Mattertagy“ jsou další vychytávkou, kterou virtuální prohlídka nabízí. Jedná se o možnost vložení konkrétního (detailního) popisku ke konkrétním věcem či prostoru. Do Mattertagu tak lze např. vložit odkaz na manuál, video či web výrobce.
  • Kvalitní fotografie? Žádný problém. Kamera disponuje 9 čočkami, 134 Mexapixely i dobrou světlostí. Fotografie pořízené touto kamerou jsou zkrátka líbivé.
Zaslouží si Vaše nemovitost z pohledu inzerce to nejlepší?
Pokud ano, jsme připraveni nabídnout Vám naše služby.
Zajímá Vás, kolik Vás bude virtuální prohlídka stát?
Ceník najdete zde.