Hledáte solventního kupce či vhodného nájemníka? Chcete svěřit kompletní správu Vašeho pronájmu do rukou profesionálů? Napište nám.

Nabízím nemovitost

Nenašli jste vhodnou nemovitost? Máte konkrétní představu o Vašem novém domově? Napište nám.

Hledám nemovitost

Plocha od

m2    do m2   

Zadejte cenové rozpětí:
  • Rozšířené vyhledávání

Tomáš H., Plzeň

V první řade bych chtěl vyzdvihnout rychlou komunikaci. Přestože jsem se ozýval na desítky inzerátů od různých realitních kanceláří, společnost VÁŠ DOMOVNÍK s.r.o. zastupovaná v tomto případě panem Kovaříkem byla jediná, která mi obratem odpověděla.

Na prohlídce bytu na mě zapůsobil. Pán je sympatický, a přestože je ve svém oboru profesionál, má tzv. lidské jednání. Na všechny dotazy hned odpověděl. Nestalo se, že by ho nějaká má otázka vyvedla z míry. Upozornil nás na nedostatky, které byt měl (špinavý koberec, rozbitý šuplík u kuchyňské linky, díra ve dveřích) a zaručil se za jejich opravu před předáním bytu.

V době mezi prohlídkou a předáním jsem pana Kovaříka několikrát kontaktoval. Jelikož jsem v tomto oboru začínající, potřeboval jsem od něj mnohé vysvětlit. To samozřejmě nebyl problém, vždy rychle odpověděl a dozvěděl jsem se přesně to, co jsem potřeboval. Předem mi byla zaslána kopie smlouvy, abych si ji mohl pořádně pročíst.

Při podepisování smlouvy jsem byl pozvaný do sídla společnosti VÁŠ DOMOVNÍK s.r.o. konkrétně do kanceláře již zmiňovaného pana Kovaříka. Sedli jsme si za stolem u kafe. Vše jsme projednali, aby nevzniklo žádné nedorozumění.

Když  jsme se sešli o den později na místě předání, byli všechny zmiňované nedostatky již opravené, přesně jak nám bylo slíbeno. Díky jeho práci proběhla rychlá domluva s majitelkou bytu, tím pádem bylo možné se rychle nastěhovat.

Na celé naší spolupráci bych chtěl vyzdvihnout hlavně přátelskou a férovou komunikaci, rychlé jednání.

Ani jsem nedoufal, po tom množství ignorovaných odpovědí na inzeráty, že nějaký byt seženu. Díky panu Kovaříkovi mám dnes nejen byt, ale také nám pomůže se zařízením bytu, což je mimo jeho pracovní povinnost.

Rozhodně mohu potvrdit, že společnost VÁŠ DOMOVNÍK s.r.o. dělá svou práci trochu jinak, než ostatní realitní kanceláře. Mohu jen doporučit.

Jménem nájemníka

Tomáš H.

Zpět na Zkušenosti nájemníků