Hledáte solventního kupce či vhodného nájemníka? Chcete svěřit kompletní správu Vašeho pronájmu do rukou profesionálů? Napište nám.

Nabízím nemovitost

Nenašli jste vhodnou nemovitost? Máte konkrétní představu o Vašem novém domově? Napište nám.

Hledám nemovitost

Plocha od

m2    do m2   

Zadejte cenové rozpětí:
  • Rozšířené vyhledávání

O NÁS

Již více jak 5 let za vás den za dnem řídíme pronájmy vašich nemovitostí. Snažíme se přitom minimalizovat rizika, která pronájem přináší, maximalizovat vaše zisky a šetřit váš čas. A nejen to. Radíme a pomáháme vám i ve chvílích, kdy se rozhodnete svou nemovitost prodat či rozšířit vaše investiční portfolio o novou nemovitost k pronájmu.

Díky nabytým zkušenostem, vlastnímu realitnímu softwaru a know-how pevně věříme, že jsme silným partnerem, o kterého se ve světě realit můžete skutečně opřít. Neustále se snažíme zkvalitňovat naše stávající služby a nové přizpůsobovat vašim potřebám a přáním. Zejména díky individuálnímu přístupu a profesionálnímu jednání se snažíme vytvářet dlouhodobé a vzájemně prospěšné vztahy.

Děkujeme všem za důvěru v nás kladenou! 

PĚT ZÁKLADNÍCH KAMENŮ, na kterých stavíme

Jednoduchost

Zjednodušíme pro Vás složitosti realitního trhu i nájemního bydlení.

Srozumitelnost

Připravili jsme pro Vás přehledné a srozumitelné dokumenty.

Otevřenost

S námi vždy víte, na čem jste.

Odvaha

Nebojíme se přicházet s něčím novým – být jiní.

Respekt

Vždy respektujeme vzájemně dohodnutá pravidla.

KOLIBŘÍK - SYMBOL ŠTĚSTÍ A HARMONIE

Při vzniku společnosti jsme stáli před nelehkým úkolem – zvolit symbol. Symbol, který by znázorňoval naše hodnoty a ztotožňoval se s našimi cíli.

Vybrali jsme kolibříka. Patří totiž do řádu svišťounů, což nás zaujalo. Strnulost, lenost, to nejsou naše oblíbené vlastnosti. Ale když něco sviští – to je jiné. A to platí v běžném životě i podnikání.

Egyptská mytologie ztotožňovala kolibříka s radostí a pravdou. Může někdo chtít, aby byla jeho společnost chápána lépe? A ze stejné historické lokality pochází i víra, že kolibříci jsou nositeli štěstí a harmonie. Staráme se v zásadě i o spokojené bydlení. A bez štěstí a harmonie si ho lze jen těžko představit.

Podle některých indiánských kmenů, tedy z úplně jiného konce světa, posiluje pocity radosti a potěšení ze života. Je naším cílem, abyste se při spolupráci s námi cítili tak i Vy, naši klienti.