Hledáte solventního kupce či vhodného nájemníka? Chcete svěřit kompletní správu Vašeho pronájmu do rukou profesionálů? Napište nám.

Nabízím nemovitost

Nenašli jste vhodnou nemovitost? Máte konkrétní představu o Vašem novém domově? Napište nám.

Hledám nemovitost

Plocha od

m2    do m2   

Zadejte cenové rozpětí:
  • Rozšířené vyhledávání

Bonus program

S námi získáte vždy něco navíc! Pro všechny z vás, ať už svou nemovitost s námi pronajímáte či bydlíte v nájmu, kupujete či prodáváte, jsme připravili speciální věrnostní Bonus program, který je plný zajímavých slev a výhod u našich významných partnerů. Pro získání výhody nemusíte dělat nic navíc, stačí jen předložit naši Bonus kartu a užít si výhodu. Jednodušší už to být nemůže.

Naše partnery naleznete pod těmito kategoriemi:

 

Uvedené slevy či výhody v rámci Bonus programu jsou poskytnuté našimi spolupracujícími partnery. Výši slevy a její uplatnění garantuje partner poskytující konkrétní výhodu. Případné reklamace je nutno řešit přímo s partnerem a nikoli se společností VÁŠ DOMOVNÍK s.r.o.

Pokud se setkáte s neochotou nebo negarantováním slevy / výhody ze strany našeho partnera, kontaktujte nás, prosím, na e-mailu: info@vasdomovnik.cz a popište nám vzniklou situaci. Za případnou nepříjemnost se omlouváme a současně Vás ujišťujeme, že vše řádně prošetříme. Děkujeme.