Hledáte solventního kupce či vhodného nájemníka? Chcete svěřit kompletní správu Vašeho pronájmu do rukou profesionálů? Napište nám.

Nabízím nemovitost

Nenašli jste vhodnou nemovitost? Máte konkrétní představu o Vašem novém domově? Napište nám.

Hledám nemovitost

Plocha od

m2    do m2   

Zadejte cenové rozpětí:
  • Rozšířené vyhledávání

Jsme tu s Vámi… už 365 dní

07.11.2014

Dne 13.11.2014 to bude přesně rok, kdy proběhl zápis naší společnosti do obchodního rejstříku a my jsme tak dostali zelenou k tomu, abychom mohli začít naplňovat své odhodlání, pomáhat Vám v oblasti nájemního bydlení. Naší snahou vždy bylo, je a bude Vám poskytovat kvalitní služby, založené na výborné znalosti dané problematiky, profesionálním jednání a individuálním přístupu. Služby, jež budou šetřit Váš čas a chránit Vaše investice. Z reakcí, které od Vás pravidelně dostáváme a za které Vám moc děkujeme, jednoznačně vyplývá, že se nám to daří!

Jak už bylo řečeno, ve čtvrtek 13.11.2014 oslavíme naše 1. narozeniny, a co by to bylo za oslavu bez Vás? Přijďte se s námi neformálně pobavit o všem, co Vás zajímá. Chcete vědět, co pro Vás připravujeme do budoucna? Máte problém s nájemníkem? Zajímá Vás investování do nemovitostí? Ať už je to cokoliv, jsme tu pro Vás.

Kdy?

ve čtvrtek 13.11.2014

V kolik hodin?

9 - 12 a 13 - 18

Kde nás najdete?

v 1. patře administrativní budovy na Denisově nábřeží 2568/6 v Plzni

 

Přijďte se s námi osobně seznámit a pobavit se třeba i o něčem jiném, než jsou jen nemovitosti. Budeme se na Vás těšit a věříme, že společně neoslavíme první a zároveň ani poslední jubileum.

Zpět do Archivu aktualit